Infrastruktura Miejska

 

Infrastruktura miejska

Jesteśmy również aktywni w zakresie budowy infrastruktury miejskiej. Z sukcesem zrealizowaliśmy szereg projektów modernizacji linii tramwajowych, głównie w aglomeracji śląskiej i zagłębiowskiej, a także projekt rewitalizacji Centrum Sopotu, realizowany w modelu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego jako jeden z pierwszych w Polsce.
NDI była m.in. wykonawcą przebudowy ścisłego centrum Katowic, w ramach której przebudowano układ drogowy, place publiczne i infrastrukturę techniczną w strefie Rondo-Rynek.

Nasze portfolio

Kontakt w sprawie infrastruktury miejskiej

Północna i Centralna Polska Kamil Czyżewski Dyrektor ds. Budownictwa Infrastrukturalnego kczyzewski@ndi.com.pl
Oddział Południe Wojciech Pałczyński Dyrektor Oddziału Południe wpalczynski@ndi.com.pl
Dział Przygotowania Produkcji Marzenna Krefft Dyrektor Działu Przygotowania Produkcji mkrefft@ndi.com.pl
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez NDI SOPOT SA z siedzibą w Sopocie, przy ul. Powstańców Warszawy 19, 81-718 Sopot, KRS: 0000138784, NIP: 583-000-75-31 (dalej: Spółka) i zaufanych partnerów. Administratorem danych jest Spółka. Więcej informacji