Kariera w Grupie NDI

Miejsce pracy dla profesjonalistów

NDP

Co robimy?

Działamy na polskim rynku od ponad 25 lat. Funkcjonujemy w różnych branżach, dzięki czemu Zespół NDI z całą pewnością można określić jako interdyscyplinarny.

Podstawę naszej działalności od zawsze stanowi budownictwo – zarówno kubaturowe, jak i infrastrukturalne.

Realizujemy zróżnicowane projekty budowlane – od budowy i modernizacji linii kolejowych, przez budowę biurowców, hoteli czy luksusowych apartamentów, aż po realizacje z zakresu budownictwa infrastruktury energetycznej czy hydrotechnicznej.

Nasz zespół

W skład zespołów projektowych wchodzą Dyrektorzy Projektów, Kierownicy Budowy, Kierownicy Robót, Inżynierowie Budów oraz inżynierowie różnych specjalności. Zatrudniamy także specjalistów zajmujących się ofertowaniem projektów kubaturowych i infrastrukturalnych.

NDI to także zespół profesjonalistów wspierających główną działalność firmy: specjaliści z zakresu finansów, prawa, administracji, promocji, logistyki, informatyki i programowania oraz pozyskiwania i rozwoju zasobów ludzkich.

NDP

Co oferujemy?

Rozwój zawodowy
Różnorodne projekty
Prywatna opieka medyczna
Karta Multisport
Ubezpieczenia grupowe
Wyjazdy integracyjne

Proces rekrutacji

Zapraszamy do zapoznania się z poglądowym przebiegiem procesu rekrutacji w Grupie NDI. W zależności od spółki prowadzącej rekrutację czy rodzaju stanowiska, poszczególne etapy mogą się nieco różnić.

NDI kariera

Przesłanie aplikacji

Na naszej stronie internetowej zamieszczamy aktualne oferty pracy. Zachęcamy do aplikowania na interesujące Państwa stanowisko. W trakcie aplikowania Kandydaci są poproszeni o wypełnienie krótkiego formularza oraz załączenie aktualnego CV.

SPRAWDŹ OFERTY

Jeśli nie znaleźliście Państwo na liście odpowiedniego dla siebie ogłoszenia, możecie pomimo to przesłać nam swoją aplikację. Zachowamy ją w naszej bazie i w przypadku pojawienia się rekrutacji odpowiadającej Państwa kompetencjom i doświadczeniu zawodowemu, skontaktujemy się.

ZOSTAW CV

Rozmowa kwalifikacyjna

Podczas spotkania rozmawiamy o dotychczasowych wyzwaniach zawodowych Kandydata, jego planach oraz oczekiwaniach. Zależnie od stanowiska, na tym etapie mogą się pojawić testy wiedzy lub umiejętności.

Opowiadamy również o stanowisku pracy, zadaniach z jakimi się wiąże. Jest to bardzo dobry moment na wyjaśnienie wątpliwości Kandydata i odpowiedzi na jego pytania. W przypadku rekrutacji na niektóre stanowiska przeprowadzane są dwie rozmowy rekrutacyjne.

NDI kariera
NDI kariera

Oferta zatrudnienia

Wybranemu w procesie rekrutacji Kandydatowi składamy ofertę zatrudnienia. Wszyscy pozostali Kandydaci, których zaprosiliśmy na rozmowę kwalifikacyjną, otrzymują informację od pracownika z Zespołu ds. Rozwoju Zasobów Ludzkich o zakończeniu procesu.

Rozpoczęcie pracy w NDI

Witamy w Zespole! 

Nowych pracowników, niezależnie od lokalizacji, w której zostali zatrudnieni, w pierwszych dniach pracy zapraszamy do naszej siedziby w Sopocie na zorganizowany cykl szkoleń i spotkań przydatnych we wdrożeniu się do pracy.

NDI kariera

Oferty pracy w NDI

Staże i praktyki w NDI

Praktyki zawodowe

Umożliwiamy studentom uczelni technicznych odbycie obowiązkowych w ramach studiów praktyk zawodowych.

Kierownik finansowy projektu
Wakacyjny staż

Umożliwiamy studentom oraz absolwentom zdobywanie pierwszych doświadczeń zawodowych poprzez udział w praktykach i stażach. Bierzemy udział w programach stażowych, współpracujemy z uczelniami oraz organizacjami studenckimi. Wszystko po to, by wspierać, rozwijać i pozyskiwać młode talenty.

Kierownik finansowy projektu
Wsparcie dla studenckich inicjatyw

Chętnie angażujemy się w studenckie inicjatywy. Byliśmy m.in. głównym sponsorem VIII oraz IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Inżynierskiego EBEC. Wzięliśmy udział we wszystkich etapach konkursu – od zaprojektowania zadania konkursowego po ocenę jego wykonania przez rywalizujące drużyny studentów.

Kierownik finansowy projektu
Targi pracy

Wykorzystujemy okazję, by spotkać się i porozmawiać o możliwościach współpracy ze studentami uczelni technicznych na terenie całego kraju.

Kierownik finansowy projektu
Nasz serwis używa cookies do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.